Aşağıda PayU ile ilgili çeşitli dökümanlara ulaşabilirsiniz. Dosyaları düzgün bir şekilde açabilmeniz için bilgisayarınızda Adobe® Reader® 'ın yüklü olması gerekmektedir.

Üye İşyeri Başvuru Dokümanları

 

Gerekli Belgeler:

1. Firmanız, Satacağınız ürünler ve E-Ticaret Siteniz Hakkında Genel Bilgi


2. Ticari Sicil Gazetesi/Oda Kayıt Belgesi Fotokopisi (Şahıs firmaları için zorunlu değildir.)


3. İmza Sirküleri (DİKKAT: Aslı veya fotokopi üzerine noterin ıslak imzalı onayı ile gönderilmiş olmalıdır.


4. Vergi Levhası Fotokopisi


5. Şirket Sahibinin / Ortaklarının Kimlik Fotokopileri


6. Adınıza / Şirketinize kayıtlı herhangi bir güncel fatura ( Mutlaka, Vergi Levhanızdaki adrese ait Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon faturalarından herhangi birisi ya da kira sözleşme örneğinizi iletmeniz gerekmektedir. İrsaliye faturası, kargo fişi, abonelik sözleşmesi, banka dekontu gibi evraklar fatura olarak kabul edilememektedir.)


7.Yıllık POS kullanım ücreti olan 600 TL + KDV'nin (708 TL KDV Dahil) PayU Ödeme Kuruluşu Anonim Şirketi adına, TR29 0006 2000 0680 0006 2963 23 nolu hesaba yatırıldığına dair dekont veya PayU Ortak Ödeme Sayfası (http://payuisyeri.com/odeme/) üzerinden yapılan ödemelerde ilgili "Referans Numarası" [Başvurunuzun olumsuz değerlendirilmesi halinde yapmış olduğunuz ödeme tutarı hesabınıza iade edilecektir.]


8. Sözleşmeler (DİKKAT: Tüm sayfalar kaşe ve ıslak imzalı olacak şekilde tek nüsha, temsil yetkilisi tarafından imzalanmış olmalıdır.)

  • a. Genel Şartlar ve Koşullar Sözleşmesi,
  • b. Hizmet Sözleşmesi.
  • c. Üye İşyeri Başvuru Formu (tüm alanlar eksiksiz doldurulmalıdır!)
  • d. Ek 2 Ücretlendirme Koşulları (Bu sözleşme bu e-postanın ekinde pdf olarak gönderilmiştir.)