Hizmetlerimiz : 360° Panorama

Paylaş

360° Panorama

360° Panorama

3D Panorama (360 Derece, Sanal Tur) aktif ziyaretçilerin mekanı 3 boyutlu algılamasını sağlayarak, sanki oradaymış hissi veren en etkili, yeni görsel tanıtım yöntemidir. Ayrıca görüntü kalitesi, kullanım hızının videodan çok daha yüksek olması nedeniyle de özellikle tercih edilmektedir.

Sürekli, etkili bir tanıtım hem zaman, hem de maliyet açısından sizleri zorlarken; 3D Panorama (360 Derece, Sanal Tur) hizmetiyle internet ortamından çok sayıda müşteriye, çok hızlı ve etkileyici bir şekilde ulaşabilir; tarafımızdan hazırlanan bu görsel çalışmayı senelerce kullanarak sürekli olan tanıtım maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

Görüntü 360 derece algılandığından dolayı, müşterileriniz mekanınızı bizzat ziyaret etmiş olacak, bu sanal turu kendisi yönlendirebilecektir. Yani kullanıcılarınız, seyir esnasında istediği yöne gidebilecek, ihtiyaç duyduğunda sanal turu durdurarak mekanınızı detaylı bir şekilde izleyebilecek, istediği bölümü zoom özelliğinden yararlanarak daha yakından inceleme olanağına sahip olacaktır.

İletişim teknolojisinin ve teknik olanakların bu denli geliştiği günümüz çağında, reklam ve tanıtımın hayati önem taşıdığı yadsınamaz bir gerçekliktir. İşyeri, tesis, ürününüzü tanıtmak, ilgi uyandırmak, müşterilerin tercihlerini etkileyebilmek ancak doğru tanıtım kanallarını seçebilmekle mümkündür. En etkili, yeni görsel tanıtım yöntemi olan 3D Panoramik görüntüyle tanıtımınızı yapalım. Ayrıca istenildiği takdirde tarafımızdan hazırlanan panoramik görüntülere, ses ya da müzik eklentileri yapılabilmektedir.

Sorularınız, sorunlarınız için