Hizmetlerimiz : Kurumsal Tanıtım

Paylaş

Kurumsal Tanıtım

Kurumsal Tanıtım

Kurum kimliğine göre tasarlanmış, ürün, hizmet, marka ve işletmenin tanıtımını ve imajını dijital ortamda yansıtan ve içerik sınırları belirlenmiş bir web tasarım hizmeti türüdür. Bir eticaret sitesinin üstlendiği amaç ürün satışı olurken, blog sayfası kişisel fikir ve işlerin paylaşımı için kullanılmaktadır. Kurumsal web tasarımda da amaç Kurum Kimliğinin en doğru şekilde yansıtılmasıdır.


Responsive Web Tasarım

Mobil telefonların hayatımızda büyük yer edinmesi ile birlikte kurumsal web sitelerinin tüm cihazlarda aynı kullanıcı deneyimini ziyaretçilerine sunmak zorunda olduğu bir süreçten geçiyoruz. Ipad, tablet, bilgisayar, laptop, cep telefonu, masaüstü bilgisayar, televizyon gibi farklı ekran boyutlarına sahip cihazlar artık internette web sitelerinde gezinebilme imkanı sunuyorlar.


Kurum Kimliğine Özgü Tasarım

Web sitenizin renkleri, yazı karakteri, sayfa düzeni gibi öğeleri, tasarım aşamasında Kurumsal Kimliğinize uygun olarak planlanıp oluşturulmaktadır. Bir sanayi firması ile dijital satış yapan bir firmanın hem hedef kitlesi hem de öne çıkarmak istediği içerikler farklıdır. İhtiyaçlarınızı tam olarak anlayıp, hedefleriniz doğrultusunda bir yol haritası oluşturmaktayız.


Yönetilebilir Web Sitesi

Web siteniz size kullanımı kolay bir kontrol paneli ile birlikte teslim edilir. Kontrol paneli üzerinden sayfalarınızı güncelleme, haber girme, haber çıkarma, resim ekleme ve silme, kategoriler oluşturma, ürün ekleme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz.


Arama Motoru Optimizasyonu

Kurumsal web siteniz arama motoru yönergelerine (SEO) uyumlu olarak tasarlanır. Böylece doğru dijital pazarlama stratejileri ile Google’da, Yandex, Bing gibi arama motorlarında, belirlediğiniz anahtar kelimelerde üst sıraları hedefleyebilirsiniz. Kurumsal web sitenizde bu yönergelere ek olarak kod ve tasarım uyumunun olması, hızlı açılması, sitedeki imajların optimize edilmiş olması gibi bir çok filtreden geçirilmesi gerekmektedir.


Web Sitesi Raporlama

Web sitenizi hangi ülkeden kaç kişi ziyaret ediyor, hangi sayfalarda daha fazla zaman geçiriyorlar, internete girerken kullandıkları cihazlar, sosyal medya hesaplarından size yönlendirilen trafik gibi detaylı raporların sunulduğu aylık raporlama hizmetindeki analizler ile doğru dijital pazarlama stratejilerini belirleyebilirsiniz. Raporlama içeriğinde ayrıca bir önceki aya göre karşılaştırmalı performans takibi de yapabilmekteyiz. Böylece dijital yatırımınızın dönüşümünü daha iyi takip edebilirsiniz.


Yabancı Dil Ekleyin

Kurumsal web siteniz yabancı dil altyapısı ile birlikte teslim edilir. Talep olması halinde Latin grubu dillerinin hepsini ekleyebilir, uluslararası pazarlara hitap eden bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça gibi dillerin yanı sıra, yazım şekli ters olan Arapça gibi dillerde sisteme dahil edilebilir. Ters yazıma sahip dillerde, şablon tasarımı düzenleme ve optimizasyon çalışması yapılması gerekmektedir.

Sorularınız, sorunlarınız için