Hizmetlerimiz : Prodüksiyon

Paylaş

Prodüksiyon

Prodüksiyon

İşletmenizin tanıtımının daha güzel hale gelmesi için, fotoğraf çekimi ve prodüksiyon yapıyoruz. (Influencer Marketing) Etkileyici pazarlama hizmetimiz ile sosyal medya ünlülerinin kendi hesaplarında, işletmenizi veya ürünlerinizi tanıtmasını sağlıyoruz..


Sunduğumuz Avantajlar

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi, daha etkili bir şekilde tanıtabiliriz.
Yapılan çekimlerin; tüm kurgu, montaj, yardımcı oyuncu ihtiyaçları bizim tarafımızdan karşılanır.
Sosyal medya fenomenlerinin, reklamınızı yapmasını sağlıyoruz


Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Ürününüzün, Mekanınızın ve firmanızın profesyonel fotoğraf çekimleri yapılabilir. Ürün çekimleri, stüdyo ortamında gerçekleşmelidir. Ürünlerin, stüdyo ortamına getirilmesi mümkün değilse; stüdyo ekipmanları ile ürünlerin bulunduğu ortamda da çekim yapılabilir. Fotoğraf çekimi, ürünün boyutuna göre farklı lenslerle yapılır. Mekan ve kurumsal fotoğraf çekimleri; mekana, stüdyo ekipmanları kurulup doğru ışık ayarları yapılması ve çekim saatinin belirlenmesi sonrasında gerçekleştirilir. Fotoğraf çekimi sonrasında, fotoğraflarda yapılması gereken düzenlemeler ve ayarlamalar yapılır, sonrasında teslim edilir.


Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi

Firmanızın hizmetlerini veya ürünlerini tanıtmak amacıyla video çekimi yapılmasıdır. Çekim işlemleri öncesinde, çekimle ilgili senaryonun kurgulanması gerekir. Kurgulanan senaryo ile tanıtım filmi çekimi yapılır. Oluşturulan tanıtım filmi, seslendirme ve montaj işlemleri sonrası hazır hale getirilir. Çekim işlemleri istenilen yerde yapılabilir. Drone, kamera ve yardımcı karakterlerle çekimler gerçekleştirilebilir. Akabinde, talep edilirse sosyal medya hesaplarınızda paylaşılması sağlanır.

Sorularınız, sorunlarınız için